Galeria

Drzewa Elwira Iberat

Mijamy je codziennie. Nie zwracamy na nie uwagi. Bywa, że na spacerze idąc urocza alejka skupiamy się na krzewach, kwiatach. A drzewa ... pokazała nam w swej fotografii artystycznej Elwira. A kiedy już wyjdziesz z domu i będziesz je mijać - zatrzymaj się, by podziwiać ich wielkość i piękno istnienia.

5
Wieczorową i poranną rosą ....

Fotografie zachodów słońca są naturalne, kończy się dzień i z aparatem w ręku można sobie szukać ciekawych ujęć. Ale wstawanie w środku nocy, by zrobić dobrą fotę wschodu słońca ... co to to nie. Bywa, że Elwira goniona pragnieniem zobaczenia, przeżycia i uwiecznienia wstaje i szuka swych widoczków. A wtedy możemy podziwiać takie oto cudeńka. Elwira - może częściej Cię trzeba zrywać z łóżka w środku nocy?

5
Zapach łąki Elwira Iberat

Piękna Kobieta na swym żelaznym rumaku podążająca w ślad za przyrodą ... tak jednym zdaniem można opisać Elwirę Iberat. Wspaniale połączone pasje: motor, aparat fotograficzny i przyroda. Wiatr we włosach przed sobą przestrzeń i pachnące łąki, pola czy szumiące lasy a w dłoni aparat chwytający w swój obiektyw cuda ujrzane okiem perfekcjonistki.

5
Magnolie Elwira Iberat

foto: Elwira Iberat

Moje motto życiowe - "Wolność! Paliwo w baku i aparat w sakwie"

A w spaniałe efekty umiejętnego korzystania z aparatu możemy podziwiać

5
Pełny bak Elwira Iberat

Moje motto życiowe - "Wolność! Paliwo w baku i aparat w sakwie"

5
Kluczbork
5
Filharmonia Opolska
5