Polska: Żórawina

Dominika Pogodzińska

młode talenty

Lata mijają, z maluchów stajemy się dorosłymi osobnikami i patrząc w dół na kolejne pokolenia dziwimy się, martwimy, co z nich wyrośnie? Mimo nawału internetu, miałkiej papki nijakości wokół nas dorastają wspaniali młodzi Ludzie, którzy potrafią znaleźć sobie swój kawałek piękna. Taką młodziutką Osóbką jest Dominika. Z przyjemnością prezentuję Jej wspaniałe fotografie. Ma przed sobą cały świat i jego urok. Radością napawa fakt, że potrafi to dostrzec. Tak trzymaj i dalej rozwijaj swoją pasję.

 

 

Nazywam się Dominika Pogodzińska i mam 16 lat. Moją pasją, która rozpoczęła się w 2013r. jest fotografia. Tematem moich zdjęć są głównie pejzaże. Piękne zachody słońca oraz chmury dominują w mojej galerii.  Na tle nieba malują się kapliczki i kościoły. Jednak makrofotografia nie jest mi również obca. W kolekcji zdjęć znajdują się także małe mrówki, jak i motyle. Kwiaty mienią się kolorami i różnorodnością. Zwierzęta idealnie „pozują” przed aparatem więc nie mam problemu z ich uchwyceniem.

     Na swoich zdjęciach pragnę pokazać piękno otaczającego nas świata, które nie każdy potrafi dostrzec w zabieganym świecie. Posiadam aparat, który bardzo mi pomaga w uchwyceniu magicznych chwil. Jest to Sony DSC- H300.

    Jak na razie uczę się w gimnazjum, jednak już niedługo zamierzam dostać się do szkoły, która będzie potrafiła kształtować moją pasję. Wiem, że zawód fotografa jest moim wymarzonym, więc w przyszłości wykonywanie go będzie mi sprawiało wiele radości.

   Na razie zapraszam na moją stronę https://www.facebook.com/dompogfot/?ref=hl i liczę, że wszystkim się spodoba.

Mail kontaktowy: dom.pog@wp.pl