Polska: POMORSKIE

Marcin Marzec Teatr Barnaby

Ludzie sceny

Marcin Marzec

Aktor - lalkarz. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Dyplomowany pedagog. Od czterech lat pracuje w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi, ale przede wszystkim prowadzi własny teatr marionetkowy: Teatr Barnaby.


Teatr Barnaby

Proponuje Państwu przedstawienie lalkowe, stworzone w wyjątkowo oryginalnej i niespotykanej technice marionetkowej. Dzięki mobilnej konstrukcji sceny możemy zagrać przedstawienie w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. W naszym teatrze spektakle odgrywane są prawdziwymi marionetkami, wyrzeźbionymi w drewnie lipowym. Lalki ubrane są w kostiumy teatralne szyte na miarę. Spektakl grany jest w towarzystwie kolorowego oświetlenia, oraz specjalnie skomponowanej muzyki.

 

 

Spektakl teatralny dla dzieci

 

Teatr Barnaby

„Czerwony Kapturek” 13.12.2015 r. (niedziela), godz. 17.00

„Czerwony kapturek" to doskonale znana wszystkim historia dziewczynki, której udaje się pokonać złego wilka. Piękne piosenki, zawrotna akcja i doskonała oprawa muzyczna stworzona przez kompozytora Michała Makulskiego sprawią, że dzieci bawić się będą doskonale. Po spektaklu, dzieci będą miały możliwość spróbowania swoich sił aktorskich na scenie.

 

Czas trwania przedstawienia to 35 minut.

Tekst: Jan Brzechwa

Reżyseria, scenariusz i animacja: Marcin Marzec

Muzyka: Michał Makulski

Lalki: Krzysztof Szafraniec, Jan Pieczątkowski

 

Teatr Barnaby w internecie:
https://www.youtube.com/watch?v=0ORdoMOqtXk

https://www.facebook.com/barnabyteatr?fref=ts

 

 

„Plama” Gdański Archipelag Kultury

Ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk

Tel. 58 557 42 47

www.plama.art.pl