Kalendarz » Polska

    Brak wydarzeń.

"Miłość niejedno ma imię"

Autor: MAŁGORZATA KLINKOSCH 5 listopada 2013, Puławy

Po raz szósty w bieżącym roku rozpisany został konkurs dla dzieci i młodzieży z powiatu puławskiego "Miłość niejedno ma imię". Pomysłodawczynią i organizatorką  imprezy jest Małgorzata Klinkosch, nauczycielka zajęć literackich w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach.
Od lat z konkursem związani są , jako jurorzy konkursu, Pani Marzena Romańczuk, Pan Zbigniew Kozak - twórcy z regionu puławskiego. Prace konkursowe ocenia również Pani Anna Marzec - polonistka, poetka. Pani Anna stara się podtrzymać działalność "Zachty" - kulturotwórczego miejsca i środowiska, założonego i prowadzonego przez lata przez Panią Marię Szewczyk. W tym roku do grona jury zaproszony został Pan Ryszard Smolak - radny Rady Miasta Puławy, poeta. 
Jury wyłoni najlepsze wiersze w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła ponadgimnazjalna.
Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 15.11.2013 r. w Starostwie powiatowym w Puławach.
Pokonkursowy tomik wierszy otrzymają laureaci, a także biblioteki szkolne. Dostępny będzie także w wersji elektronicznej na stronie www.mdk.pulawy.pl .

Oddaj swój głos:
(7)
(>0)

Biznes »

3 lutego 2016 Regionalne Property Forum Katowice 11-12 lutego 2016 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach   Główne tematy...
28 stycznia 2016 Europejski Kongres Gospodarczy po raz ósmy zagości w Katowicach Główne nurty tematyczne   Katowice, 28 stycznia...