Kalendarz » Polska

    Brak wydarzeń.

Gala Fundacji Querto

25 lutego 2015,

Gala Fundacji Querto, 5 marca , Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, zainauguruje pilotażowy program inicjowania oddolnych inicjatyw społeczności lokalnych poprzez wspólne realizowanie budowy instalacji fotowoltaicznych po domy pasywne dla wybranych przez urzędy gmin i miast beneficjentów.

Korzyści - ochrona środowiska a więc lepsza jakość życia dla nas wszystkich a dla instytucji - adresatów modernizacji - możliwość realizowania programowych potrzeb za zaoszczędzone na rachunkach za energię środki.


Gala Fundacji Querto

     Już 5 marca o godz. 18:00 magiczny wieczór w Filharmonii Bałtyckiej - Wielka Gala i Fantasy Show.
Koncert najlepszych hitów rocka lat 60,70,80, w wykonaniu Spring Quintet z udziałem beatboxera i finalistek Mam Talent  - Akrobatycznego Teatru Tańca Mira Art.

https://www.youtube.com/watch?v=Dcod2nvILrs

Nowoczesna prezentacja holograficzna 3D !!!
Wspaniałe nagrody konkursowe dla uczestników Gali!
Poczęstunek - wina kalifornijskie i soki naturalne.
Pokaz samochodów hybrydowych marki Lexus i Toyota.

Najważniejsze - z Wami i dzięki Wam rozpoczniemy projekt budowy instalacji fotowoltaicznej i modernizacji budynków po domy pasywne w Gdańsku i na Pomorzu. Pierwszy projekt –
Realizacja dla Ośrodka Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju oraz Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdańsku.
Korzyść - ochrona środowiska i lepsza jakość życia dla nas wszystkich a dla wspaniałych dzieci z Ośrodków stała pomoc poprzez obniżenie kosztów utrzymania obiektów i przeznaczenie zaoszczędzonych środków na bezpośrednią opiekę.

              Zapraszamy do udziału w Gali! Bądźcie z nami! Warto pomagać.

Wspierając innych, kształtujesz przyszłość

http://trojmiasto.miastokultury.pl/2,11457,18,,trojmiasto-gdansk-klasyka-spotka-sie-z-rockiem-na-charytatywnym-koncercie-spring-quintet.html

Budujemy razem nową energię
Gala Charytatywna Fundacji Querto
Czwartek, 5 marca 2015, 18:00
Sala Koncertowa na Ołowiance

Gala Inauguracyjna Fundacji Querto to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ to z Państwa udziałem, razem, możemy osiągnąć zmiany, które chcemy zobaczyć wokół siebie.
Celem naszej Gali będzie spotkanie darczyńców indywidualnych i instytucjonalnych skupionych wokół nowatorskiego projektu budowy ekologicznej i energooszczędnej instalacji fotowoltaicznej w obiekcie wyłonionym w porozumieniu z Urzędem Miasta Gdańska.
Jest nim Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukcyjno –Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo Koło w Gdańsku. Pozwoli to Ośrodkowi na długoterminowe obniżenie kosztów, a jednocześnie zabezpieczenie energetyczne alternatywnym źródłem energii. W ten sposób więcej pieniędzy zostanie przeznaczone na bezpośrednią opiekę, a nie na rachunki oraz utrzymanie obiektu.
Niesienie pomocy ma wielki sens, a działając razem możemy wpływać na to, że będziemy żyć zdrowo i ochronimy nasze środowisko naturalne.
Wydarzenie Honorowym Patronatem objął P. Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańsk, P. Mieczysław, Struk Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie “Pracodawcy Pomorza”.
Galę Fundacji Querto poprowadzi: Małgorzata Rakowiec, prezenterka TV Gdańsk.
Wspierając innych, kształtujesz przyszłość

Serdecznie zapraszam!
Prezes Fundacji Querto, mecenas Andrzej Quirini
www.fundacjaquerto.org

Cegiełki do nabycia w kasie Filharmonii Bałtyckiej:
http://filharmonia.gda.pl/index.php/pl/repertuar/icalrepeat.detail/2015/03/05/899/-/gala-charytatywna-fundacji-querto
oraz

w Fundacji Querto – adres e-mail: biuro@fundacjaquerto.pl, tel. (+48) 500 180 330

Numer konta bankowego PKO BP 03 1020 1866 0000 1002 0052 6723

http://springmusic.pl/nexus/
http://springmusic.pl/cd-album/

Dorota Gajek - dyrektor artystyczny Gali

Biznes »

3 lutego 2016 Regionalne Property Forum Katowice 11-12 lutego 2016 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach   Główne tematy...
28 stycznia 2016 Europejski Kongres Gospodarczy po raz ósmy zagości w Katowicach Główne nurty tematyczne   Katowice, 28 stycznia...